legalizacja pobytu​​

O NASPOWENGER pochodzi od słowa 'power' siła/moc. Nazwa stworzona z myślą o kimś, kto jest dla nas najważniejszy. Tym kimś jest nasz Klient. Klient charakteryzujący się mocą charakteru, odwagą zmienić dotychczasowe uwarunkowania, stąd - POWENGER.

Zakres naszej działalności:

  • Legalizacja pobytu cudzoziemców na terytorium Polski
  • Agencja Zatrudnienia (nr 14611);​​​​​​​
  • Doradca Edukacyjny.

Najczęstszą podstawą poczytu cudzoziemców w Polsce jest edukacja lub praca. Celem, który postawiliśmy przed sobą jest dostarczenie klientom najlepszych możliwych rozwiązań, by procedura legalizacji pobytu była prosta i komfortowa.

Nasz zespół działa operatywnie, do Klienta podchodzimy życzliwie, do zadań otwarcie, a do powierzonych nam spraw - z zaangażowaniem.

_______________________________________________________________________________________


​​​​​​​​​​​​​​


NASZE ATUTY

ZAANGAŻOWANIE

Indywidualne podejście do każdego klienta i jego sprawy cechuje się całkowitym zaangażowaniem z naszej strony. Dokładamy wszelkich starań aby satysfakcja była na najwyższym poziomie. 

JASNE ROZWIĄZANIA

Po dokonaniu analizy sytuacji klienta, przedstawiamy jasne rozwiązanie sprawy.  Szukamy optymalnych rozwiązań, które przyczynią się do osiągnięcia wspólnego sukcesu. Dlatego klient optrzymuje jasne rozwiązanie.  

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Dla klienta biznesowego tworzymy specjalny pakiet usług dopasowany do zapotrzebowania firmy w procesie rekrutacji i legalizacji cudzoziemców, zaś dla klienta indywidualnego oferujemy kompleksowe rozwiazania w procesie legalnego pobytu w Polsce.

DLACZEGO WYBIERANO NAS

OFERUJEMY ZINTEGROWANY ZAKRES USŁUG LEGALIZACJI POBYTU W POLSCE.

Tworzymy unikalną atmosferę współpracy, wzajemne wsparcie i szczere zainteresowanie wzajemnym sukcesem. Wykorzystujemy cały możliwy potencjał oddziaływań w naszych działaniach i usługach.

OUR  APPROACH MANAGEMENT

Wspólny sukces  -  wspólne działanie  -  wspólny cel. 


Niezbędne zaangażowanie w poszukiwanie rozwiązań w skomplikowanych sytuacjach.

Indywidualne podejście  -  indywidualna analiza  

- indywidualne rozwiązanie.